Manufacturer of a wide range of products which include dowel bar cap 25mm, plastic dowel bar cap, dowel bar cap and pvc dowel bar cap.
Get Latest Price
| Length | 300 mm |
| Color | White And Grey |
| Size | 25mm , 32mm , 42mm |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Length | 250 mm |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Length | 300 mm |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Material | Dowel Bar Cap |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Length | 300 mm |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Material | Pvc Dowel Bar Cap |
| Country of Origin | Made in India |
BS Mamtha (Proprietor)
Hi Tec Rubber Industries
No. 46/S, 1st Stage, 2nd Phase, Chandra Layout, Vijaynagar
Bengaluru - 560040, Karnataka, India