Providing you the best range of black expansion joint filler board, insulation board xps, xps insulation board, expansion joint filler board, expansion joint filler board hd 100 and jolly shalitex board. with effective & timely delivery.
₹ 125 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 25 mm |
| Material | Bitumen Pad |
| Packaging Type | HDPE Bag |
| Color | Natural |
| Brand | Supreme |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Color | Blue |
| Size | 1220 x 610 m |
| Is It Water Resistant | Water Resistant |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 330 / Square Meter Get Latest Price
| Thickness | 5 mm |
| Color | White |
| Is It Water Resistant | Water Resistant |
| Usage/Application | Industrial |
₹ 800 / Square Meter Get Latest Price
| Thickness | 12 mm |
| Packaging Type | BOPP Bags |
| Material | Rubber |
| Brand | jolly board limited |
| Size | 4*2 |
₹ 480 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 12 mm |
| Packaging Type | BOPP Bags |
| Material | Bitumen Pad |
| Color | Natural |
| Brand | Supreme |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Color | Natural |
| Material | Polyethylene |
| Brand | Jolly |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Thickness | 100 mm |
| Material | Polyethylene |
| Usage/Application | Road & Highways |
| Color | Natural |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Usage/Application | Road & Highways etc. |
| Color | Multicolor |
| Brand | Jolly |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Country of Origin | Made in India |
BS Mamtha (Proprietor)
Hi Tec Rubber Industries
No. 46/S, 1st Stage, 2nd Phase, Chandra Layout, Vijaynagar
Bengaluru - 560040, Karnataka, India