Offering you a complete choice of products which include eps thermocol sheet and thermocol packaging sheet.
₹ 260 / Piece Get Latest Price
| Density | 10 kg/m3 |
| Thickness | 15 mm |
| Size (LxW) | 28x19 Inch |
| Shape | Rectangle |
| Features | Light weight |
| Material | Normal EPS |
₹ 260 / Piece Get Latest Price
| Density | 10 kg/m3 |
| Thickness | 15 mm |
| Size (LxW) | 28x19 Inch |
| Usage/Application | Construction |
| Country of Origin | Made in India |
BS Mamtha (Proprietor)
Hi Tec Rubber Industries
No. 46/S, 1st Stage, 2nd Phase, Chandra Layout, Vijaynagar
Bengaluru - 560040, Karnataka, India